Dystrybutor Odzieży Reklamowej
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej

Blog drukarni internetowej OpenPrint.pl

/blog/image/roll-up.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
roll-up-jako-idealne-narzedzie-reklamowe.jpg 22 stycznia 2018 Autor: Wiktor Bogdanowicz

Roll-up jako idealne narzędzie reklamowe!

Roll-up, czyli inaczej mówiąc stojak reklamowy stanowi bardzo elegancki i nowoczesny system prezentacji materiałów reklamowych. Składa się z rozwijanego płótna lub innego materiału, na którym nadrukowana jest reklama oraz kasetki, do której zawija się materiał. Całość dopełnia aluminiowy stelaż, który w łatwy sposób pozwala szybko rozłożyć stojak.
Czytaj więcej
/blog/image/pexels-photo.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
plakat-xxl-jako-tansza-alternatywa-obrazu.jpg 08 stycznia 2018 Autor: Wiktor Bogdanowicz

Plakat XXL jako tańsza alternatywa obrazu

Wraz z Nowym Rokiem planujemy zmiany w naszym życiu oraz otoczeniu. Bardzo często też w głowie rodzą się pomysły związane z odświeżeniem przestrzeni życiowej. Pierwszym pomysłem, który przychodzi do głowy jest remont. Jest to jednak rozwiązanie drogie i kłopotliwe. W związku z tym ozdabiamy mieszkanie obrazami. Obrazy jednak mają to do siebie, że są często kosztowne i ciężkie do dopasowania w przestrzeni życiowej.
Czytaj więcej
/blog/image/social_papier_firmowy.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
nowy-rok-nowe-logo.jpg 02 stycznia 2018 Autor: Wiktor Bogdanowicz

Nowy Rok, Nowe Logo!

Wraz z końcem każdego roku kalendarzowego planujemy zmiany, które będziemy wprowadzać w życie po Nowym Roku. Są to zmiany dotyczące naszego życia, nawyków czy kultury pracy. Z każdym nadchodzącym rokiem chcemy się ulepszać i dzięki temu osiągać więcej. To naturalne. Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że wraz z nami powinna ewoluować również nasza firma.
Czytaj więcej