Blog drukarni internetowej OpenPrint.pl

/blog/image/pexels-photo-246804.jpeg 750 1200 OpenPrint.pl

Ostatni artykuł na tej stronie…

Wszystko ma swój kres i czas mawiał już w czasach starożytnych Kreon, bohater dramatu Sofoklesa. Prawdziwe powiedzenie, które odnosi się również i do nas. Dlaczego o tym piszę? Przede wszystkim dlatego, żeby przekazać Państwu wiadomość o fakcie, że to ostatni artykuł na tej stronie OpenPrint.pl…
Czytaj więcej
/blog/image/gold-bear-gummi-bears-bear-yellow-55825.jpeg 750 1200 OpenPrint.pl

OpenPrint.pl nagrodzony przez PIBJA!

W OpenPrint.pl ciężko pracujemy nad stałym ulepszaniem jakości naszych usług. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wprowadziliśmy masę zmian, które mają na celu ułatwienie procesu składania zamówień, wygodniejszy kontakt z naszymi konsultantami czy poszerzenie gamy dostępnych produktów. Nawet wewnątrz firmy wprowadziliśmy filozofie optymalizacyjne, takie jak Kaizen czy metoda 5S.
Czytaj więcej
/blog/image/gift-made-package-loop-42231.jpeg 750 1200 OpenPrint.pl

Jak pakować to z klasą!

Jesteśmy święcie przekonani, że nie liczy się opakowanie, a zawartość opakowania. Niemniej pakowanie też potrafi być sztuką. Najlepszym przykładem jest furoshiki, czyli japońska sztuka pakowania. My w OpenPrint.pl też zwracamy uwagę na opakowanie. W końcu książkę też się troszkę ocenia po okładce. Dzisiaj zatem przedstawiam nasze propozycje opakowań!
Czytaj więcej