Blog drukarni internetowej OpenPrint.pl

/blog/image/woman-girl-teenager-wine.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Katalogi jako materiał promocyjny na targach

Marketing bezpośredni jest użytecznym źródłem reklamy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje - zapewnia bezpośrednią komunikację z klientem. Ludzie mogą zebrać wiele informacji na temat firmy i jej produktów, przeglądając katalog firmowy – bardzo cenny materiał promocyjny na wszelkiego rodzaju targach. Tym samym, katalog jest ważną metodą implementacji dla każdej firmy, która próbuje przekazać dodatkową wartość, jaką klienci otrzymają poprzez poszukiwanie relacji biznesowych.
Czytaj więcej
/blog/image/pexels-photo-211290.jpeg 750 1200 OpenPrint.pl

Krótki poradnik dot. zaproszeń

Zaproszenia biznesowe mogą być nieformalne bądź formalne. Mimo, że zaproszenia są tradycyjnie przesyłane pocztą, nieformalne zaproszenia, takie jak e-maile i zaproszenia na telefon, stają się bardziej akceptowalne. Jednak prawda jest taka, że nic nie zastąpi uroku i splendoru, jaki zapewniają klasyczne personalizowane zaproszenia biznesowe i na nich skupimy się w dzisiejszym poradniku.
Czytaj więcej
/blog/image/hotstamp01.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Czym jest hot-stamping?

Hot-stamping, czyli usługa wytłaczania na gorąco opiera się o wykorzystanie stempli i matryc w celu uzyskania pozłacanych bądź posrebrzanych wydruków. Hot-stamping jest dzisiaj coraz bardziej popularny i z powodzeniem może być stosowany nie tylko do materiałów żelaznych i nieżelaznych, ale również do termoplastów i stopów.
Czytaj więcej