Szanowni Państwo, ze względu na zwiększoną ilość zamówień, terminy realizacji mogą ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Dystrybutor Odzieży Reklamowej
Pomysłowe Gadżety Reklamowe
Znakowanie Odzieży Reklamowej

Blog drukarni internetowej OpenPrint.pl

/blog/image/gkjjml_3.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
nie-oceniaj-ksizki-po-okladce-chyba-ze-chodzi-o-opakowanie-produktu.jpg 23 sierpnia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska

Nie oceniaj książki po okładce. Chyba, że chodzi o opakowanie produktu.

Pudełka. Mogłoby się wydawać, że są nieznaczącym elementem, bo przecież to produkt się liczy, a nie jego opakowanie, które i tak trafi do śmieci. Otóż wymagania klientów się zmieniły, a opakowanie gra wielką rolę. Nie chodzi tutaj tylko o kwestie zabezpieczenia paczki, ale o jej wygląd. Jeśli jeszcze tego nie wiesz, to teraz jest moment, aby się obudzić – pudełka, w które pakujesz swój produkt mają wielkie znaczenie i równie duży wpływ na postrzeganie Twojej marki. Dlaczego? Otóż, dlatego, że pudełko w wielkim stopniu wyróżnia markę wśród konkurencji.
Czytaj więcej
/blog/image/glowneopopo.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
sposob-na-reklame-czyli-banery-reklamowe.jpg 11 sierpnia 2017 Autor: Martyna Ciudzińska

Sposób na reklamę, czyli banery reklamowe

Form reklamy jest niezliczenie wiele, dlatego nie sztuką jest zrobić reklamę, ale sztuką jest zrobić reklamę, która przynosi zysk. Taką formą reklamy są banery reklamowe, które poprzez swoją formę doskonale docierają do odbiorcy. Pokaż swoją ofertę w dużym formacie i miej pewność, że nikt jej nie przeoczy. Jakie banery spisują się na 6+? Jedno wiemy na pewno, opcji jest kilka!
Czytaj więcej
/blog/image/ewwrwf.jpg 750 1200 OpenPrint.pl
jak-wybrac-idealn-drukarnie-internetow-dla-agencji-reklamowej.jpg 31 lipca 2017 Autor: Martyna Ciudzińska

Jak wybrać idealną drukarnię internetową dla agencji reklamowej?

Prowadzisz agencję i potrzebujesz partnera, który dostarczy Ci potrzebnych materiałów dla klienta końcowego? Drukarni internetowych jest sporo, a wybór idealnej nie taki prosty. Zanim podejmiesz się współpracy z drukarnią offsetową musisz dostosować ją do swoich potrzeb, jakimi mogą się okazać na przykład zakres oferowanych przez nią usług. Na co zatem zwrócić szczególną uwagę przed ostatecznym wyborem? Odpowiadamy!
Czytaj więcej