Blog

/blog/image/notesy-z-logo.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Notesy z logo firmy jako codzienne narzędzie pracy

Kto z nas nie jest codziennie zalewany rzeką informacji i nie musi jakiejś z nich zapamiętać? Każdy człowiek otrzymuje w ciągu dnia wiele tysięcy bodźców, komunikatów, informacji i innych danych, które nasz mózg musi przyjąć, przeanalizować i w jakiś sposób zaszeregować. Część z tych bodźców musimy lub chcemy zachować w pamięci. W dobie przepracowania i przytłoczenia ilością obowiązków, to wcale nie jest proste. Myśli uciekają, a konsekwencje utraty niektórych informacji mogą być poważne. Sprawdź jak tego uniknąć i skutecznie zachować ważne dane.
Czytaj więcej
/blog/image/gifted.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Gifted.pl – nowy sklep w Reflect Group

Mamy dla Ciebie fantastyczną wiadomość! Od 1 października prężnie działa nowy sklep internetowy w ramach Reflect Group  - Gifted.pl. To fantastyczna informacja dla wszystkich, którzy szukają ciekawych, wyjątkowych i personalizowanych pomysłów na upominek, ale nie mogli lub nie mieli czasu na samodzielne poszukiwanie inspiracji. W asortymencie sklepu już teraz znajduje się kilkadziesiąt wysokiej jakości produktów, które tylko czekają, aby nanieść na nie wybrany wzór, by następnie stać się pięknymi prezentami.
Czytaj więcej
/blog/image/kalendarz.jpg 750 1200 OpenPrint.pl

Jaki kalendarz wybrać na nowy rok? Oferta Cię zaskoczy!

Końcówka każdego roku to dość gorący okres w wydawnictwach, w których drukuje się niezliczone ilości kalendarzy. Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie produktów reklamowych, ale również chodzi o takie, które trafiają do regularnej, detalicznej sprzedaży. Głównymi klientami są oczywiście największe sieci handlowe, które odwiedza duża liczba klientów.
Czytaj więcej