Ile kosztuje druk notesów?

/blog/image/blog_16.png 750 1200 OpenPrint.pl
12 marca 2021 Autor: Mikołaj Grądecki
ile-kosztuje-druk-notesow.png

Postaw na notatniki firmowe w codziennej pracy

Jak to w życiu bywa, niektóre z otrzymywanych informacji są bardziej ważne, a inne mniej, zapomnienie o niektórych z nich nie będzie kłopotem, ale niektóre są na tyle istotne, że ich utrata może być bardzo uciążliwa i nieść za sobą określone efekty. W jaki sposób zminimalizować ilość zagadnień do zapamiętania i jednocześnie zachować je na przyszłość? Najprostszym i wcale nie oryginalnym, ale najbardziej sprawdzonym i banalnie prostym rozwiązaniem jest notowanie tych kluczowych kwestii. Jest to tylko potwierdzeniem tego, że powiedzenie, iż proste rozwiązania są często najlepsze jest zdecydowanie prawdziwe. W jaki sposób skorzystać z tego pomysłu? Doskonałym zastosowaniem jest praca zawodowa. W ciągu 8 godzin pracy otrzymujemy wiele zadań, zbieramy sporo danych i wpadamy na pomysły. Zadbajmy więc o to, aby o niczym nie zapomnieć i wykorzystaj notatniki firmowe.

Wybierz praktyczny gadżet reklamowy
Notesy reklamowe, to gadżet, który przyda się w każdej firmie. Ten praktyczny produkt powinien wchodzić w skład podstawowego wyposażenia każdego biura i stanowiska pracy. Pracownicy, którzy otrzymają takie materiały biurowe chętnie będą z nich korzystać. Wynika to z doświadczeń własnych oraz naszych Klientów. Co kluczowe, warto pamiętać o tym, że notesy z logo fantastycznie zdają egzamin się jako nośnik reklamowy. Decydując się na zakup tego typu produktów i eksponując go jako jeden z firmowych materiałów promocyjnych, przedsiębiorstwo zyskuje darmową reklamę. Jedynym kosztem, który musi ponieść firma jest realizacja zamówienia, a wartość pochodząca z tego typu inwestycji jest zdecydowanie warta tego by zdecydować się na taki krok. Z zakupionych notesów korzystać będą pracownicy przedsiębiorstwa, ale także Klienci. Część z zamówionych notatników warto przeznaczyć na potrzeby materiałów reklamowych. Taki notes można wręczyć Kontrahentowi, który odwiedzi firmę. Dzięki takiemu zabiegowi, firma zyskuje w oczach klienta jako profesjonalna i przygotowana. Firmowe notesy reklamowe z pewnością są elementem, który wspiera budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, jako dbające o najdrobniejszy szczegół.


Ile kosztuje notes z logo?
Druk notesów wbrew pozorom wcale nie jest kosztowny. Proces realizacji zamówienia jest przejrzysty, czas realizacji stosunkowo krótki, a ceny bardzo korzystne. Dla przykładu: zamawiając 500 sztuk notesów spiralowanych w formacie A5 z dwoma stronami głównymi oraz 50 kartkami (2+50) z białą spiralą po krótkim boku, to koszt poniżej 3 zł netto za sztukę. Zamawiając notatniki o takiej samej specyfikacji, ale w formacie A6 i w ilości 2000 sztuk, to cena za sztukę oscylować będzie w okolicach 1,50 zł netto. Obecnie naszym bestsellerem jest notes klejony oraz notes spiralowany. W ofercie posiadamy również notesy dwustronne oraz notesy kelnerskie.

Wróć do listy artykułów